O NÁS

Od roku 2013 sa snažíme ponúknuť všetkým motoristickým priaznivcom v širokom okolí Nových Zámkov nezabudnuteľné zážitky na našej motokárovej dráhe. V roku 2016 sme sa presťahovali do väčších a modernejších priestorov na Komárňanskej ceste 3. Naša nová hala patrí medzi 3 najväčšie KRYTÉ motokárové haly na Slovensku a pravidelne usporadúvame rôzne preteky a súťaže pre našich priaznivcov. Tešíme sa na Vašu návštevu.


PRÍĎTE SI ZAJAZDIŤ

ZAŽITE NEZABUDNUTEĽNÉ ZÁŽITKY VO FIBOKARTING NOVÉ ZÁMKY

Ak sa vo Vás skrýva tajný pretekár ale na otvorenej komunikácií sa bojíte prekročenia rýchlosti je naša hala ako stvorená pre Vás. Zažite príjemné chvíle plné adrenalínu a vône benzínu s Vašimi priateľmi. Ak si trúfate súťažiť s najlepšími z okolia, neváhajte sa prihlásiť na najbližšiu súťaž a preverte si Vaše zručnosti.

PRÍJEMNÉ PROSTREDIE

FIBOKARTING BAR - zastávka v boxoch pre jazdcov

Počas prestávok medzi jazdami Vás radi uvítame pri príjemnom posedení v našom bare, ktorý je súčastou haly v ktorej jazdíme. Cez presklennú stenu môžete sledovať aj iných jazdcov a cibriť si aj teoretickú techniku jazdenia. Na veľkej obrazovke máte možnosť vidieť aktuálne informácie o jazdcoch na trati a ich najlepšie časy. V prípade organizovania oslavy, školenia alebo firemnej akcie, vieme Vám zabezpečiť kompletnú obsluhu vrátane občerstvenia. Ak nemáte pri sebe dostatok hotovosti - žiaden problém, u nás sa dá platiť aj KARTOU.

bar
bari

JAZDA NA MOTOKÁRACH, FIREMNÉ AKCIE

Príďte si zajazdiť na profesionálnej motokárovej dráhe, alebo si objednajte firemnú akciu s kateringom.